back

Волонтери закликають громаду Чернігівщини вшанувати пам'ять полеглих воїнів у поминальні дні

15-04-2015 | 15:26

Єдиний Волонтерський Центр уже традиційно зібрав ЗМІ, аби прозвітувати про зроблене та поділитися планами на майбутнє. Прес-конференція волонтерів відбулася сьогодні, 15 квітня. У ній взяли участь представники ЄВЦ Ірина Березинець, Євгеній Петренко, Станіслав Тавлуй та співорганізатор деяких волонтерських заходів Оксана Тунік-Фріз.

Волонтери зазначили, що наразі головна їх потреба — людський ресурс. Зараз не вистачає охочих для плетіння маскувальних сіток та збору продуктів.

Також представники ЄВЦ розповіли про основні витрати. Зокрема, повідомили, що за авто-лазню для бійців уже повністю розрахувалися із власником.

Особливу увагу було зосереджено на анонсуванні найближчих подій. Так, у п’ятницю, 17 квітня, о 18.00 на Красній площі м. Чернігова відкриватимуть другу пам’ятну дошку загиблим землякам.

А у неділю, 19 квітня, о 12.00 від центральної брами на кладовищі «Яцево» рушить Поминальна хода до поховань полеглих воїнів. Захід відбуватиметься у рамках проекту «Родинне коло Чернігівщини».

До зазначених подій волонтери запрошують долучитися громаду Чернігівщини.

— Ми маємо показати родинам загиблих, що про їх близьких не лише пам’ятають, а й шанують їх героїзм та розділяють горе втрати, — підсумувала Ірина Березинець.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації