back

Впровадження в області перспективних напрямів діяльності з питань будівництва

10-04-2015 | 14:00

У Департаменті інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА 9 квітня відбулося засідання робочої групи з вивчення та впровадження перспективних напрямів діяльності з питань будівництва, розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, інженерного захисту територій, підвищення енергоефективності у будівництві на території області.

До складу робочої групи входить керівництво Департаментів інвестиційного розвитку та капітального будівництва і житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА.

Для включення об’єктів до переліку, що будуть фінансуватись у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, місцева влада повинна була перш за все здійснити перерахунок проектно-кошторисної документації та провести оплату експертизи проекту, а також затвердити питання співфінансування 10% на сесіях районних чи міських рад.

У ході роботи зазначалось, що проектно-кошторисну документацію вже перераховано та подано на експертизу. Позитивні експертні звіти незабаром мають бути отримані.

На даний час відбулися сесії Ніжинської та Прилуцької міських, Городнянської та Семенівської районних рад. У Семенівському районі вже визначилися з об’єктом - «Реконструкція дошкільного закладу № 6 «Сонечко».

За результатами засідання робочої групи було прийнято рішення щодо забезпечення постійного моніторингу питань співфінансування 10% з місцевих бюджетів на об’єкти, що потребують першочергового фінансування у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, що виносяться на розгляд сесій районних та міських рад.

Під час відбору інвестиційних програм та проектів, які будуть фінансуватись у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, особливу увагу буде приділено об’єктам з високим ступенем будівельної готовності, що будуть прийняті в експлуатацію у 2015 році, а також об’єктам, що мають вкрай важливе значення для територіальних громад.

На наступне засідання робочої групи заплановано попередній розгляд поданих органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, з метою подальшого внесення пропозицій регіональній комісії, яка створена для забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів.

Повний пакет документів по кожному з об’єктів буде поданий до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України не пізніше 1 травня.


За інформацією Департаменту інвестиційного розвитку
та капітального будівництва ОДА