back

Семінар щодо зменшення розміру єдиного соціально внеску для роботодавців у Прилуках

09-04-2015 | 09:10

7 квітня в актовому залі Прилуцької міської ради відбувся семінар-практикум на тему «Зменшення розміру ЄСВ для роботодавців. Актуально з березня 2015 року. Інші зміни в трудових відносинах в 2015 році». Захід організовано і проведено фахівцями Центру підтримки підприємництва з участю представників Управлінням праці та соціального захисту населення та Прилуцького міжрайонного центру зайнятості.

Учасниками семінару стали більше 30 представників юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, здебільшого бухгалтери.

Під час семінару обговорювали питання оформлення та розірвання трудових відносин з працівником; ведення трудових книжок з урахуванням змін в законодавстві; кадрове діловодство у ФОП.

За допомогою практичних прикладів, наглядних матеріалів та підрахунків розглядали можливість підвищення заробітної плати і можливість не збільшувати при цьому витрати на сплату ЄСВ; обговорювали правильність визначення базових показників за 2014 рік для подальшого розрахунку та застосування коефіцієнта на зменшення ЄСВ.

Присутні отримали інформацію від центру зайнятості про компенсації ЄСВ від держави; додержання Закону України “Про зайнятість”; працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Від управління праці та соціального захисту населення прозвучала інформація про отримання компенсації середнього заробітку, який зберігається за мобілізованими працівниками в 2015 році.

Для тих, хто не зміг прийняти участь в семінарі, але зацікавлений в застосуванні зменшеного розміру ЄСВ за найманих працівників, розміщено детальну інформацію на офіційному порталі www.pryluky.org в розділі “Центр підтримки підприємництва / корисна інформація». Інформація викладена у вигляді демонстраційних матеріалів (слайд-шоу) з роз’ясненнями та прикладами, які розглядались під час семінару.

Після закінчення семінару учасники залишили свої відгуки:

- Я постійно відвідую семінари, які проводить центр підтримки підприємництва, за які я дуже вдячна, бо на них висвітлюються всі нововведення в законах, які нам потрібні, - Чумаченко Т.В., ФОП.

- Дуже цікавий і змістовний семінар. Завжди користуюсь послугами центру підтримки підприємництва, - Логінова А., бухгалтер.

- Такі семінари дуже потрібні, тому що надають можливість обговорити поточні проблеми, покращують обмін інформацією та сприяють відносинам між підприємницьким середовищем та представниками влади, - Геєць Л.Г., начальник відділу праці УПСЗН.

Довідково: Центр підтримки підприємництва Прилуцької міської ради створений при підтримці АТ Тютюнової компаній «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Україні. Фахівці центру надають безкоштовні консультації з юридичних та бухгалтерських питань суб’єктам господарювання міста і району. Центр підтримки підприємництва працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, перерва 12:00-13:00; телефон 3-12-96; електронна адреса: [email protected].За повідомленням
Центру підтримки підприємництва
Прилуцької міської ради