back

Попри оголошений День жалоби, благодійний концерт по збору коштів для воїнів української армії у Чернігові таки відбудеться

03-04-2015 | 12:09

З метою вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку Харитонова Сергія Миколайовича, сержанта Збройних сил України, та пам'яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України 3 квітня в Чернігові оголошується Днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

У цей день на території обласного центру обмежується проведення розважально-концертних заходів. Проте, благодійний концерт «Єдина країна» таки відбудеться.

Згаданий захід планувався ще два місяці тому. З такою ініціативою до облдержадміністрації звернувся благодійний фонд «Територія життя». Волонтерам надано приміщення драматичного театру та вся необхідна організаційна та технічна підтримка. Вчора було оголошено про День жалоби. Та враховуючи благородну мету концерту, — збір коштів для Чернігівських батальйонів територіальної оборони, — його залишили.

Звичайно, перед початком заходу хвилиною мовчання буде вшановано пам'ять загиблого під час виконання військового обов’язку Сергія Харитонова та пам'ять усіх загиблих військовослужбовців, — прокоментував ситуацію директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Сергій Мойсієнко.

Нагадуємо, що концерт відбудеться сьогодні, 3 квітня, о 19.00 у Чернігівському драматичному театрі.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації