back

Під головуванням Президента України відбулося засідання Ради регіонів

07-04-2011 | 18:15

Розпочинаючи засідання, Глава держави констатував: за останній час було розроблено та почалося втілення в життя основних напрямків модернізації нашої держави.

“Ми розпочали масштабну реформу влади, реформу економіки країни. На стадії прийняття новий жорсткий закон щодо боротьби з корупцією”, – зазначив Президент.

Безумовно, наголосив Віктор Янукович, не все із запланованого вдалося реалізувати. “Як можна виміряти той відсоток, який нам вдалося зробити, а який не вдалося? Це зробити важко. Але якщо проаналізувати цей минулий період, ми повинні зробити для себе жорсткі висновки”, – сказав Президент.

Віктор Янукович підкреслив, що економічна ситуації в регіонах і в країні в цілому змінилась на краще, зростають обсяги виробництва. “Торік зроблено цілий ряд серйозних кроків для того, щоб стимулювати розвиток регіонів. У цьому році ми також відпрацювали програму – і я переконаний, що ми її виконаємо, – яка стосуватиметься розвитку регіонів”, – зазначив Президент.

Глава держави нагадав, що після підготовки програми реформ керівники регіонів отримали завдання опрацювати власні стратегії розвитку та плани їх реалізації, які б узгоджувались із загальнодержавною програмою.

В роботі засідання Ради регіонів взяв участь голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Прес-служба облдержадміністрації