back

Змагались кращі юні екологи Чернігівської та Гомельської областей

18-03-2015 | 14:59

Нещодавно відбувся IV Міжрегіональний інтернет-турнір «Еколог-онлайн – 2015». За традицією захід проводився серед учнівської молоді Гомельської та Чернігівської областей.

Уже не один рік турнір стає справжнім майданчиком для активізації взаємодії та встановлення дружніх зв'язків між учнями закладів загальної середньої та позашкільної освіти, створення умов для залучення дітей та молоді до активної природоохоронної діяльності.

Чернігівську область цього річ представляли такі команди:

• у молодшій віковій групі: команда «Флорена», вихованці гуртка «Юні садівники», команда «Біла троянда», вихованці гуртка «Основи біоетики» КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» та команда «Едельвейс» Куликівського районного центру позашкільної освіти;

• у старшій віковій групі: команда «Дослідники» Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, команда «Горизонт» Куликівського районного центру позашкільної освіти, команда «ВР» з числа вихованців гуртка «Основи ентомології» КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».

За підсумками усіх конкурсних випробувань у молодшій віковій групі перемогу здобули:

І місцекоманда «Флорена» КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»;

ІІ місце –команда «Молоді надії» м. Гомеля;

ІІІ місце – команда «Капелька» м. Лельчиці Гомельської області.

У старшій віковій групі:

І місце – команда «МІГ-8» середньої школи №8 м. Калінковічі Гомельської області;

ІІ місце – команда «Зелений слід» Гомельської Ірининської гімназії Гомельської області;

ІІІ місцекоманда «Горизонт» Куликівського районного центру позашкільної освіти Чернігівської області.

Вітаємо переможців та призерів інтернет-турніру «Еколог-онлайн – 2015» та бажаємо подальших успіхів та нових досягнень у благородній справі збереження та охорони навколишнього середовища!!За інформацією Управління освіти і науки ОДА