back

Головний пріорітет – безпека держави

18-03-2015 | 12:40

На цьому наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко 18 березня під час всеукраїнської селекторної наради з питань зміцнення обороноздатності держави.

Від Чернігівщини участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов, керівники відповідних структурних підрозділів ОДА, представники обласного військового комісаріату та головного управління держземагенства в області.

Як повідомлялось, на сході країни заплановано будівництво мережі фортифікаційних споруд. Кожна область має долучитися до цього процесу та зробити свій посильний внесок у будівництво. Це дозволить суттєво підвищити оборонні можливості держави та підняти боєздатність військ.

— У найкоротші терміни керівники областей мають організувати виконання будівельних робіт, мобілізацію необхідних ресурсів, зокрема, технічних, щоб якісно укріпити рубежі держави, — підкреслив Геннадій Зубко.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації