back

В області триває формування пріоритетних об'єктів соціальної інфраструктури, які потребують першочергового фінансування

17-03-2015 | 14:24

17 березня в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман провів засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Учасники засідання розглянули перелік пріоритетних об’єктів, що був сформований за пропозиціями райдержадміністрацій, міськвиконкомів, народних депутатів, депутатів всіх рівнів і районних рад.

На сьогодні їх 19 і більшість з них – це недобудовані об’єкти медичної та освітньої галузей.

За розрахунками Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, в поточному році області в рамках реалізації бюджетної програми «Державний фонд регіонального розвитку» передбачається виділити близько 70 мільйонів гривень.

Як наголосив Сергій Журман, на даному етапі у найкоротші строки треба провести серйозну роботу з районами, на території яких знаходяться дані об’єкти та вивчити усі проблемні питання, що можуть виникнути.

До питання формування приоритетних об’єктів ми повинні підходити комплексно і максимально ефективно. Необхідно зробити все можливе для того, щоб кошти, які надійдуть до області, були освоєні в повному обсязі, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.Прес-служба облдержадміністрації