back

Привітання керівників області з Міжнародним жіночим днем

06-03-2015 | 14:15

Шановне жіноцтво Чернігівського краю!

Прийміть сердечні вітання з Міжнародним жіночим днем – чудовим весняним святом, яке несе у світ гармонію і красу. Українська жінка з прадавніх часів була берегинею духовності та родинних традицій, уособленням миру, любові та милосердя на рідній землі.

В наш час багато визначних досягнень та перемог мають жіноче обличчя, адже немає такої сфери діяльності у суспільстві, до якої б не була причетна жінка.

Ми високо цінуємо працьовитість, компетентність, відданість своїй справі жінок, які своєю плідною працею звеличують Чернігівський край, примножують його успіхи і досягнення.

Шанобливо схиляємося перед матерями і дружинами українських захисників Вітчизни. Висловлюємо глибоку шану і вдячність жінкам-волонтерам, медичним працівникам, які надають неоціненну допомогу нашим військовим в зоні проведення АТО. На вашу долю випали нелегкі випробування, проте ми віримо у нашу перемогу, мирне і гідне майбутнє України.

Бажаємо усім жінкам Чернігово-Сіверського краю міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, невичерпної молодості і краси.

Нехай ваша жіноча мудрість, материнська чуйність, вірність і самовідданість і надалі утверджують мир, добробут і злагоду у нашому спільному домі.


В.о. голови обласної
державної адміністрації

Голова обласної ради

Сергій Журман Микола Звєрєв