back

Результати першої черги четвертої хвилі мобілізації вкотре засвідчують готовність жителів Чернігівщини обороняти державу — Сергій Журман

24-02-2015 | 10:31

Минув місяць від початку 4-ї хвилі мобілізації. Як повідомляють в обласному військкоматі, Чернігівщина виконала план Генерального штабу на 98% по особовому складу і на 75% — по технічному забезпеченню. Прецеденти з ухилянням від служби майже відсутні. Натомість зафіксовано близько 50 добровольців лише з міста Чернігова.

— Наші хлопці із 13-го і 41-го окремих мотопіхотних батальйонів та добровольчих формувань неодноразово демонстрували і демонструють на полі бою неабиякий героїзм та відвагу. Не можна оминути увагою і зведений загін міліціонерів, який несе службу в найнебезпечніших точках.

Результати першої черги четвертої хвилі мобілізації вкотре засвідчують готовність жителів Чернігівщини обороняти державу. Хочу відзначити Козелецький, Корюківський, Чернігівський та Щорський райони, де план мобілізаційних робіт виконано на досить високому рівні. Щоправда, є райони, де цей процес трохи гальмується. Зокрема, у Семенівському, Коропському районах та місті Ніжин.

Дедалі серйознішим стає і підхід до відбору новобранців. Прикладом цього є спільний проект спеціалістів Асоціації Психодрами та Чернігівського обласного військкомату. Фахівці мають можливість досконало вивчити соціопсихологічні особливості кожного мобілізованого, щоб уникнути небажаних психологічних розладів.

Варто зазначити, що обласна державна адміністрація сприяє мобілізаційним процесам. Ми надаємо паливо для необхідних рейсів в АТО. У поточному році уже здійснено 42 поїздки. Це і відвезення бійців у зону антитерористичної операції, і їх ротація, і доставка необхідної допомоги, зібраної волонтерами. Також тричі їздили і по наших поранених бійців, щоб перевести їх на лікування до Чернігівського військового госпіталю, — прокоментував виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Сергій Журман.


Департамент інформаційної діяльності та
комунікації з громадськістю облдержадміністрації