back

Кожному солдату дякую за мужність та героїзм – Глава держави

19-02-2015 | 08:35

У Артемівську Президент України Петро Порошенко зустрівся з військовими, яких було перегруповано з Дебальцевого. Глава держави подякував військовослужбовцям підрозділів, кожному бійцю за мужність та героїзм, виявлені під час виконання бойового завдання.

«Я гордий і щасливий тим, що є Верховним Головнокомандувачем таких Збройних Сил. Ви тримали удар до кінця, не здаючи своїх позицій у Дебальцевому. Ми захищаємо свою землю, і я кожному з вас дякую за мужність, дякую за героїзм», – заявив Президент.

Говорячи про виконання Мінських домовленостей та ситуацію останніх днів у Дебальцевому, Петро Порошенко зазначив: «Весь світ побачив, як Росія не виконує свої зобов’язання».

Командир 128-ї Мукачівської гірсько-піхотної бригади Герой України Сергій Шаптала підкреслив, що солдати намагалися тримати позиції до останнього. «Скажу за свою бригаду, за кожного свого військового – завдання свої вони виконали в повному обсязі. Ніхто з бійців не відійшов, не залишив свої позиції. Вважаю, що це героїзм кожного солдата», – сказав командир, зауваживши, що військовослужбовці стали перегруповуватися лише після затвердження відходу Генеральним штабом.

Комбриг також наголосив, що військовослужбовці готові й надалі захищати територіальну цілісність та суверенітет держави. «Ще такого ніколи не було, щоб українські воїни на своїх позиціях відійшли або здали зброю. Про таке навіть не було мови. Ми готові й далі боронити українську землю на всі сто відсотків», – сказав полковник.

Відповідаючи на питання військових, Президент зазначив, що кожному механіку-водію, який вивів техніку з поля бою, буде виплачена премія і підвищена платня, а всі частини, які вийшли з Дебальцевого, будуть відправлені на ротацію.


Прес-служба Президента України