back

Координаційна рада по організації пасажирських автоперевезень при ОДА розглянула пропозиції перевізників

14-02-2015 | 07:35

13 лютого відбулось засідання Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області.

Під час засідання були розглянуті питання щодо змін розкладу руху автобусів, укладання додаткових угод на обслуговування рейсів, відновлення маршрутів та належне їх обслуговування.

За результатами обговорення Координаційною радою було ухвалене рішення про розірвання одного договору на перевезення пасажирів. Відмовлено також у двох клопотаннях перевізників з приводу зміни днів та часу руху автобусів. По інших двох випадках вирішено додатково розглянути пропозиції підприємців-перевізників після проведення конкурсів на відповідних маршрутах. А одному перевізнику винесено попередження про недопустимість неналежного обслуговування пасажирів та зриви рейсів.

– Головні завдання влади та перевізників — це безпечний та комфортне перевезення людей. А ще регулярність та вчасність рейсів, – каже голова Координаційної ради, начальник Управління промисловості, транспорту та зв'язку ОДА Сергій Меженний.

Нагадаємо, що Координаційна рада облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень є консультативно-дорадчим органом. Основні напрями діяльності — внесення пропозицій та рекомендацій до рішень облдержадміністрації з організації пасажирських перевезень на міжміських та приміських автобусних маршрутах, що не виходять за межі області.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації