back

Забезпечити реалізацію завдань, поставлених Президентом України та Урядом

12-02-2015 | 16:13

— Наше з вами завдання – забезпечити реалізацію тих завдань, які ставить перед органами виконавчої влади Президент України та Уряд, — на цьому наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради з головами, в.о. голів районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення, що відбулась 12 лютого.

Очільник області повідомив, на вчорашньому розширеному засіданні Уряду Президент України Петро Порошенко поставив перед головами обласних державних адміністрацій завдання щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності регіонів. Насамперед, це забезпечення стабільної роботи господарського комплексу регіонів, наповнення бюджетів всіх рівнів, підготовка до весняно-польових робіт та проведення мобілізації до лав Збройних Сил України.

Саме ці питання і було розглянуто у ході наради з керівниками районів та міст. Зокрема, йшлося про реалізацію реформи міжбюджетних відносин, встановлення та адміністрування місцевих податків і зборів, стан розрахунків за спожиті енергоносії та підготовку до проведення весняно-польових робіт в області.

Окрему увагу приділялося забезпеченню умов проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та району проведення антитерористичної операції. Адже саме ця категорія громадян, на сьогодні, потребує уваги з боку виконавчої влади.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації