back

На Чернігівщині збільшився фонд оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок

05-02-2015 | 10:16

Позитивною тенденцією минулого року стало збільшення на 132 мільйони гривень фонду оплати праці, на який нараховується єдиний соціальний внесок. Це стало можливим за рахунок покращання грошового забезпечення військовослужбовців та зменшення кількості застрахованих осіб, що отримують заробітну плату на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімуму. Про це зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду Петро Кулініч під час засідання колегії, де підбили підсумки роботи минулого року та окреслили пріоритетні завдання на 2015 рік.

За словами Петра Кулініча, в результаті вжитих заходів заборгованість зі страхових та єдиного внеску, за погашення якої відповідальні органи Пенсійного фонду, протягом року зменшилася майже на 30 мільйонів гривень, тобто більш, ніж на третину.

На обліку в органах Пенсійного фонду області перебуває більше 367 тисяч пенсіонерів. Протягом минулого року призначено 17 тисяч пенсій, що на 3,1 тисячі більше, ніж за 2013 рік. Було проведено 51 тисячу поточних перерахунків пенсій. Встановлено та збільшено 652 пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

Дострокова пенсія за віком при досягненні 55 річного віку призначена 3650 жінкам, що у 2 рази більше ніж у 2013 році. Понад 69 тисячам пенсіонерам або 18,8% від загальної кількості пенсіонерів проводиться індексація пенсій на загальну суму більше 12 мільйонів гривень.

Середній розмір пенсії станом на 1 січня 2015 року в області складає більше 1451 гривню, що на 53 гривні більше ніж на відповідну дату минулого року.

Загалом, як відзначив начальник головного управління Пенсійного фонду в області, завдяки співпраці з органами влади, Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби, правоохоронними органами та соціальними партнерами органи Пенсійного фонду забезпечили стабільне наповнення бюджету та належні виплати пенсіонерам області у повному обсязі та у визначені законодавством терміни.


За інформацією головного управління
Пенсійного Фонду України в області