back

Особливе завдання — інформування населення про можливі загрози

02-02-2015 | 16:21

Сьогодні, перебуваючи в Запорізькій області, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів виїзне засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій. У засіданні, яке проходило в режимі селекторної наради, від Чернігівщини взяли участь в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, керівники окремих структурних підрозділів ОДА, силового блоку, управління ДСНС України в області.

Як зазначалося, встановлення режиму підвищеної готовності в двох областях держави дозволило оперативно реагувати на надзвичайні ситуації. За оперативними даними на сьогодні з Дебальцева евакуйовані більше 2 тисяч громадян. На сході країни працює мобільно-рятувальний центр, розгорнуті пункти для обігріву та надання психологічної допомоги населенню.

Зважаючи на збільшення евакуйованих мешканців із зони проведення АТО, Арсеній Яценюк доручив керівникам областей провести інвентаризацію всіх недобудованих об’єктів нерухомості з метою їх скорішого завершення та розселення громадян, які вимушені переселятися в інші регіони держави.

Прем’єр-міністр України також доручив розробити для відділень служби порятунку та органів влади на місцях опитувальник, який містить відповіді на запитання щодо цивільного захисту населення.

Через підвищення терористичної активності, виявлення замаскованих вибухових пристроїв у дитячих іграшках, книжках, пачках від цигарок, пляшках з під води, Арсеній Яценюк поставив завдання — провести широку інформаційну кампанію серед населення щодо можливої небезпеки.

— Особливе завдання – це інформування населення. По всіх областях - розіслати ці фотокартки й інструкції, як себе поводити, — наголосив він. У першу чергу таку роботу треба провести на територіях, прилеглих до зони проведення антитерористичної операції.

У свою чергу, керівники областей доповідали про готовність створених мобільних оперативних груп до реагування на можливі надзвичайні ситуації, забезпечення перевезення людей, які переміщуються із зони АТО, приведення у належний стан захисних споруд, налагодження системи оповіщення та навчання населення діям у випадку надзвичайних ситуацій.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації