back

Транспорт до зони проведення АТО буде заправлений

02-02-2015 | 13:09

Слідом за перевізниками надавати допомогу військовим погодилися суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на ринку торгівлі світлими нафтопродуктами.

Про це йшлося на робочій нараді з питань забезпечення паливно-мастильними матеріалами мобілізаційних заходів, яку сьогодні, 2 лютого провів виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

Він наголосив, що досі влада вирішувала подібні питання самостійно. Проте загострення ситуації на сході країни, внаслідок чого суттєво збільшилася кількість загиблих та поранених бійців, змушує звертатися за допомогою до бізнесу.

Зараз кількість рейсів до зони АТО буде суттєво збільшено – треба доставити військових до місця дислокації, завезти озброєння, харчі та речі, своєчасно забрати поранених та загиблих. Це наша спільна проблема, адже допомагати захисникам – наш обов’язок.

Тому я прошу допомогти усіх, у кого є така можливість. Зі свого боку запевняю, що облдержадміністрація виконає усі свої зобов’язання перед вами, - зауважив Сергій Журман.

У відповідь підприємці висловили готовність до співпраці, розуміючи складність ситуації в країні та обмежені можливості владних структур у забезпеченні військових усім необхідним.

Наше основне завдання – зробити все можливе, щоб війна закінчилася, перестали гинути люди, а в країні запанували мир і добробут. Тому зараз усім потрібно об’єднатися і допомогти нашим хлопцям хто чим може, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.Прес-служба облдержадміністрації