back

Поранених земляків волонтери привезли на лікування до чернігівського військового шпиталю

02-02-2015 | 07:50

Останні події на сході країни, зокрема біля Дебальцеве, Вуглегірськом, приносять, на жаль, невтішні новини до нашого краю. Захищаючи суверенітет і територіальну цілісність держави, життя мирних жителів, у боях гинуть та отримують поранення кращі сини Чернігівщини.

Волонтери області чим можуть допомагають військовим підрозділам, що дислокуються на території краю. До Єдиного волонтерського центру населення та підприємці несуть та везуть і продукти харчування, і питну воду, і термобілизну, а також кошти для придбання всього необхідного для бійців.

Наразі волонтерський центр збирає продукти харчування, речі першої необхідності та ліки для наших поранених земляків, які знаходяться у шпиталях на сході країни.

Учора, волонтери за сприяння влади Чернігівщини спорядили та направили на схід держави автобус. Сьогодні вранці до обласного військового шпиталю він привіз на лікування 43-и поранених чернігівських бійця.

Волонтери звертаються до всіх небайдужих громадян області з проханням надати допомогу пораненим землякам. У шпиталі їм будуть потрібні футболки, білизна, вологі та сухі серветки, а також ліки та наша підтримка.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації