back

Чернігівські перевізники допомагатимуть доставляти військовозобов’язаних до військових частин

27-01-2015 | 09:41

Такої домовленості досягнуто 26 січня під час наради, яку провів виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

Витрати на пальне здійснюватимуться за Програмою покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, що дислокуються на території Чернігівської області, військовозобов'язаних, призваних за мобілізацією та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на 2015 рік. Цю Програму затверджено на сесії обласної ради 23 січня.

Перевізники погодилися на мінімальну ставку оренди автотранспортних засобів, щоб компенсувати заробітну плату водіям та технічне обслуговування транспорту до і після рейсів.

Єдине питання, яке залишається неврегульованим – страхування автобусів та водіїв, яких згодом направлятимуть в зону проведення АТО.

В.о. голови облдержадміністрації наголосив, що залишає це питання у себе на особистому контролі, проте вирішувати його потрібно, перш за все, на державному рівні.

Я дякую усім компаніям-перевізникам, які не залишаються осторонь від проблем військовослужбовців і готові надавати допомогу. Ми зі свого боку виконаємо усі попередні домовленості для того, щоб співпраця між облдержадміністрацією, військовим комісаріатом та перевізниками у питаннях забезпечення транспортом Збройних Сил України продовжувалася, - підкреслив Сергій. Журман.Прес-служба облдержадміністрації