back

Президент візьме участь у роботі Всесвітнього економічного форуму в Давосі та проведе низку зустрічей

21-01-2015 | 07:44

Президент Петро Порошенко виступить з доповіддю на Всесвітньому економічному форумі в Давосі та проведе низку зустрічей зі всесвітньовідомими економістами, політиками та підприємцями, з якими обговорить ситуацію в Україні. Серед першочергових питань: подолання економічної кризи, залучення інвестицій та зовнішньополітична ситуація.

Запланована зустріч з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте і прем’єр-міністром Китайської Народної Республіки Лі Кецяном. Президент зустрінеться з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Також запланована зустріч з генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Анхелем Гурріа, з яким будуть обговорюватись спільні проекти боротьби з корупцією.

Окрім керівників держав Президент зустрінеться з низкою керівників приватних фондів та корпорацій, що мають намір інвестувати власні кошти в українську економіку.

21 січня Петро Порошенко виступить на сесії «Майбутнє України» в рамках форуму в Давосі. Пряму трансляцію доповіді можна буде переглянути на сайті Всесвітнього економічного форуму за посиланням: http://www.weforum.org/sessions/summary/future-ukraine-1. Початок заходу — о 16:30 за українським часом.

Також Президент зустрінеться з головними редакторами та журналістами провідних світових видань.

21 січня Президент візьме участь у прямих ефірах на каналах Bloomberg Europe TV (о 13:35) та CNN (о 17:15).


Прес-служба Президента України