back

Громадськість і керівництво області піклуються про бійців, що відправляються у зону АТО

14-01-2015 | 16:02

Вивчивши нещодавні помилки, що виникли під час відправки 41-го окремого мотопіхотного батальйону до зони проведення антитерористичної операції, військове командування, керівництво області та волонтери роблять усе можливе, щоб подібне більше не повторилося.

Наразі продовжується підготовка до відправлення у зону АТО бійців 13-го окремого мотопіхотного батальйону. Вони перебували у відпустці.

Завантаження ешелону триває уже декілька днів, а сьогодні ввечері зі станції Чернігів – Північний батальйон відправиться на місце дислокації.

Громадськість та керівництво області створили належні умови для комфортного перебування захисників на станції.

— За підтримки Управління ДСНС України в області, організовано польову кухню. Деякі продукти харчування надали підприємці міста, — повідомляє директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирев. — Також, частково за кошти обласного бюджету покращено технічне забезпечення батальйону.

Варто зазначити і про незвичайний подарунок, який презентували бійцям волонтери, а саме — лазня на колесах. Використовувати її можна не лише за прямим призначенням, а й для того, аби зігрітися та висушити одяг.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації