back

У Парижі Президент України взяв участь у Марші Єдності

12-01-2015 | 07:52

У Парижі Президент України Петро Порошенко разом зі світовими лідерами взяв участь у Марші Єдності і солідарності із жертвами терористичних актів, скоєних у Франції 7-9 січня. У заході, зокрема, взяли участь керівники України, Німеччини, Великобританії, Італії, Бельгії, Іспанії, Словенії, Польщі, Туреччини, Греції, Ізраїлю, Палестини, керівництво Євросоюзу, Європарламенту та Єврокомісії.

Глава держави зазначив, що Україна, як ніхто, розуміє біль Франції. "Марш єдності сьогодні об'єднав у Франції всі цивілізовані країни світу. Сьогодні ми всі разом відстоюємо цінності демократії та свободи слова", - сказав Петро Порошенко. "Вірю в те, що людяність та єдність завжди перемагатимуть терор", - наголосив Президент.

Марш пам’яті за загиблими журналістами журналу Charlie Hebdo та іншими жертвами терактів, зібрав на вулицях Парижа кілька сотень тисяч маніфестантів.

Учасники Маршу зібралися на площі Республіки, де висловили свою солідарність з ідеями свободи слова та свободи думки, неприйняття терору і закликали світ до толерантності, миру та протидії тероризму в усіх його проявах.


Прес-служба Президента України