back

Триває формування обласного бюджету на 2015 рік

09-01-2015 | 12:21

Триває формування обласного бюджету на 2015 рік. Бюджет готується облдержадміністрацією з урахуванням усіх нормативно-правових актів, пов’язаних із регулюванням бюджетного процесу у поточному році.

Протягом І декади січня, незважаючи на вихідні та святкові дні, проходять співбесіди керівництва облдержадміністрації з головними розпорядниками коштів обласного бюджету щодо показників проекту обласного бюджету на 2015 рік.

«Під час складання бюджету враховуються прогнозні показники економічного та соціального розвитку області на 2015 рік у розрізі основних галузей економіки, а також прогнозні показники з фонду оплати праці. Також враховуються прогнозні обсяги надходжень по цілому ряду податків і зборів», — зауважує в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман. — «А от видатки обговорюються з усіма розпорядниками коштів. Ситуація у державі надзвичайно складна, тому нашим завданням є виходячи з можливостей обласного бюджету забезпечити фінансування соціокультурної сфери, а також роботу служб життєзабезпечення».

Проект бюджету буде обговорений на нараді в облдержадміністрації та у визначені строки поданий на розгляд обласній раді.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації