back

Вшановуємо пам’ять Героїв Крут, бо «одна Україна – одна історія»

29-01-2011 | 15:31

Вшанували пам’ять Героїв Крут, бо «одна Україна – одна історія».

29 січня відбувся мітинг-реквієм біля Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» у с. Пам’ятне Борзнянського району Чернігівської області. Цього дня вшанувати пам’ять загиблих до місця події 1918 року з’їхалися державники, політики, науковці, письменники, молодь з числа сучасних студентів, однолітків безневинно убієнних юнаків, та просто небайдужі до подій історії України люди.

У мітингу-реквіємі, який розпочався з литії за упокій загиблих, взяли участь заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віктор Тканко, голова обласної ради Анатолій Мельник, начальники структурних підрозділів ОДА, керівники органів місцевого самоврядування, представники громадськості, політичних партій. Вони поклали квіти до пам’ятника героям та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Всі присутні мали можливість ознайомитися з меморіалом, оглянути музейну експозицію, розміщену у вагонах та на залізничній платформі. Представлені фотографії та документи зацікавлюють і привертають увагу як правдиві свідчення історії початку ХХ століття, намагань відновити українську державність.Управління у справах преси та інформації
облдержадміністрації