back

Жодних посередників у забезпеченні імпорту електроенергії бути не повинно - Президент

29-12-2014 | 07:47

Президент Петро Порошенко заслухав доповідь Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина про вихід з ладу 6-го енергоблоку Запорізької атомної електростанції у зв'язку з пошкодженням трансформатора. За словами Володимира Демчишина, це - технічна проблема, яку буде вирішено протягом кількох днів.

Президент підкреслив, що він чекає від Уряду та Міністра енергетики відновлення повноцінної роботи Запорізької АЕС і швидких та ефективних дій щодо відновлення енергопостачання для населення та промислових підприємств. "Я вважаю неприпустимим подальше продовження практики віялових відключень електроенергії, особливо напередодні свят", - наголосив Петро Порошенко.

Президент доручив Уряду вжити всіх заходів для припинення віялових відключень і про результати доповісти йому.

Міністр енергетики та вугільної промисловості повідомив Президенту, що в ситуації, яка склалася, необхідно забезпечити імпорт електроенергії. При цьому Глава держави підкреслив, що цим має займатися виключно державне підприємство. "Жодних посередників у забезпеченні імпорту електроенергії бути не повинно", - сказав Петро Порошенко.


Прес-служба Президента Украіни