back

Президент: Захист держави – спільна справа для всіх

26-12-2014 | 07:46

Президент Петро Порошенко взяв участь у підбитті підсумків воєнно-економічних навчань «Концентрація – 2014».

Навчання тривали протягом трьох діб і були присвячені вдосконаленню управління обороною в особливий період. У навчаннях взяли участь Міністерство оборони, Генеральний штаб, керівництво Кабінету міністрів, центральних органів виконавчої влади, Рада національної безпеки та оборони, голови обласних державних адміністрацій.

Президент заслухав доповідь Міністра оборони та Секретаря РНБО. Глава держави підбив підсумки навчань, зазначивши, що вони виявили наявність проблем у координації та взаємодії, які обов’язково необхідно виправити.

За підсумками навчань Глава держави поставив низку першочергових завдань, перш за все доручив посилити охорону стратегічних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення.

Петро Порошенко звернув увагу керівництва областей на необхідність більш тісної координації дій з правоохоронними органами та Службою безпеки України. «Принциповим завданням усіх керівників областей є проведення організаційних заходів спільно з Міністерством оборони та громадськими організаціями для покращення координації дій із захисту населення», – заявив Петро Порошенко.

«Питання обороноздатності країни має бути спільною справою всіх», – наголосив Глава держави.


Прес-служба Президента України