back

Школярі Бобровицького району підтримали акцію «Подаруй воїну свято»

23-12-2014 | 10:08

Сьогодні велика українська родина проводжає своїх синів на захист країни. Багато наших бійців знаходяться в зоні бойових дій і сотні поранених лікуються в госпіталях. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави.

Члени учнівського самоврядування Бобровицької № 1 та Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів підтримали благодійну ініціативу «Подаруй воїну свято!», що проходить у рамках Всеукраїнської акції «Святий Миколай – воїнам». Метою акції є збір і формування подарунків військовим у зону АТО до Дня Святого Миколая. Було зібрано 2882 гривні.

Учні Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 придбали маскувальну сітку для наших воїнів, яку оформили власноруч. Було також закуплено необхідні ліки, продуктові набори та безліч теплих речей. Варто відзначити те, що жоден школяр не залишився осторонь цієї акції. Діти принесли з дому багато продуктів, написали листи та намалювали малюнки з побажаннями, зробили обереги для воїнів.

У Бобровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся благодійний шкільний ярмарок під гаслом «Діти школи – учасникам АТО», на якому була присутня волонтер району Ірина Герасименко. На виручені від ярмарку кошти придбано солодощі та фрукти, які учні разом із малюнками та оберегами передали солдатам АТО.

Кожен знає, що, проводжаючи хлопця до війська, мати, сестра чи наречена давали йому в дорогу оберіг, що мав захистити у скрутну годину. Діти свято вірять у те, що саме турбота про солдатів нашої армії допоможе вижити їм у таких непростих умовах і повернутись додому живими й здоровими, стати на ноги після отриманих поранень.

Школярі стали маленькими «миколайчиками» для кожного захисника Вітчизни! Хай береже Господь душі наших воїнів!За повідомленням
Управління освіти і науки ОДА