back

Благодійний продовольчий ярмарок «Святий Миколай – воїнам АТО» пройшов у Чернігові

20-12-2014 | 13:07

20 грудня у Чернігові прошов благодійний продовольчий ярмарок «Святий Миколай – воїнам АТО». Організаторами заходу виступили Чернігівська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Чернігівська міська рада, громадське формування «Самооборона Чернігівщини».

Гості ярмарку мали змогу придбати продукцію підприємств харчової промисловості, сільськогосподарських підприємств Чернігівщини за цінами виробника та органічної продукції.

Ярмарок для городян – це можливість змістовно провести час та вибрати для себе товари місцевих сільгоспвиробників. Але сьогоднішній ярмарок особливий тим, що значна частина виручених коштів буде направлена на надання допомоги воїнам чернігівських батальйонів, які беруть участь в АТО на сході країни, захищаючи єдність і цілісність Української держави, - зазначив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, відкриваючи ярмарок.

Він також вручив державну нагороду – Почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства України» удостоєний директор ТОВ «Переможець» Новгород-Сіверського району Василь Федосович Юдицький.

В рамках заходу також відбувся збір благодійної допомоги для Чернігівських батальйонів та військово-патріотичні акції: городяни мали змогу взяти участь у плетінні маскувальної сітки, написати листа або намалювати малюнок, який буде відправлений у зону АТО. Також працювали виставка-продаж робіт майстрів народної творчості «Містечко Майстрів» та виставка дитячих художніх робіт патріотичного спрямування учнів шкіл м. Чернігова.Прес-служба облдержадміністрації