back

Урочистості з нагоди 50 – річчя заснування ВАТ «Домобудівник»

21-01-2011 | 16:17

21 січня у приміщенні Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка пройшли урочистості з нагоди 50 – річчя заснування Чернігівського домобудівельного комбінату.

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

«Утворений у 1961 році комбінат пройшов не легкий шлях становлення. За цей час підприємство, що виросло на базі звичайного цеху великопанельного домобудування, надбало безцінний професійний досвід, запровадило нові технології і матеріали відповідно до світових стандартів, стало сучасною багатофункціональною структурою» - сказав у вітальному слові Станіслав Прокопенко.

Він побажав працівникам підприємства міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, тепла і затишку в родинах. А підприємству розвитку, втілення в життя блискучих ідей і планів для подальшого розквіту Чернігово-Сіверського краю.Управління у справах преси та інформації
облдержадміністрації