back

У день Святого Миколая у Щорському районі відкрили дитячий садок

19-12-2014 | 12:49

Найкращим і довгоочікуваним подарунком і для дітей, і для дорослих села Кучинівка Щорського району стало відкриття дошкільного навчального закладу. Символічним є те, що ця подія відбулася саме у день Святого Миколая.

Роботи з реконструкції дитячого садка розпочалися у січні 2012 року на кошти держави, спонсорів з Італії та меценатів. Ремонтувати та облаштовувати приміщення для малечі допомагала вся сільська громада.

Сьогодні заклад готовий прийняти 20 дітей. У ньому автономне джерело водопостачання і каналізації та котел на твердому паливі. Усі кімнати відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У дворі закладу облаштовано ігровий майданчик.

Привітати малечу прийшла не тільки сільська громада, а й в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, голова РДА Павло Мірошниченко, народний депутат України Василь Амельченко, представники органів місцевого самоврядування та депутатів різних рівнів. Кожен з них, звичайно, з подарунком. Дитячому садочку передано побутову та господарську техніку, предмети гігієни, іграшки, солодощі та гроші.

Ця подія є знаковою. Адже, не зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в країні, ми відкриваємо нові заклади освіти у селах. Цим стимулюємо молодь залишатися на своїй малій батьківщині, розвивати її, — каже Сергій Журман.

Варто зазначити, у Кучинівці близько 50-ти дітей дошкільного віку, але першими до садочка прийшли майбутні першокласники. Адже саме їм необхідна кваліфікована підготовка до навчання.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації