back

Зелена гостя приносить у дім радість…

19-12-2014 | 10:53

Запашні красуні — сосна та ялина — вважаються символами новорічно-різдвяних свят. Радіють цим загадковим лісовим гостям не лише діти, а й дорослі. Щоб родинне коло сіверян, чудові святкові заходи в школах і дитячих садках прикрашали зелені чарівниці, подбали чернігівські лісівники.

Працівники лісогосподарських підприємств — з хорошого насіння на спеціальних плантаціях — виростили понад 50 тисяч ялин і сосен для передноворічної реалізації. Найбільше продається лісових красунь у Городнянському, Ніжинському, Добрянському, Корюківському, Холминському та Прилуцькому держлісгоспах.

Лісівники облаштували виїзні місця продажу зимових поліських красунь. Купують їх і в ошатних павільйонах «Лісовичок», розташованих обабіч великих трас на рекреаційних пунктах.

Коштує пухнасте деревце — в залежності від розміру. Середня ціна — 40 грн. Зелена продукція пройшла радіологічний контроль.

За святковою незнайомкою можна вирушити усією сім’єю до лісництва та вибрати її на відведеній ділянці. І для батьків, і для дітей — це гарний відпочинок, мандрівка у світ природи, спілкування із зимовим лісом.

У грудні, напередодні Нового року та Різдва, до наших дітей приходить у гості з дарунками Святий Миколай. За доброю традицією у цей день лісівники Сіверщини з гостинцями та ялинкою навідувалися до тих підлітків, які навчаються у школах-інтернатах.

До вихованців школи-інтернату ім. Ю.М. Коцюбинського, що в обласному центрі, приїздили з ялинкою та подарунками начальник Чернігівського ОУЛМГ Андрій Пивовар і голова обкому профспілки працівників лісового господарства Йосип Райчинець. Посланцями від Святого Миколая були також директори всіх дванадцяти держлісгоспів, які побували у своїх підшефних школах.

Дід Мороз та Снігуронька завітають до дитячого садка Добрянки. Місцеве лісогосподарське підприємство допомагає дошкільному закладу селища і влаштовує для малечі свята.

У багатьох сільських школах сяють у прикрасах казкові лісові зелені феї від лісівників Чернігівщини.
За інформацією
Чернігівського ОУЛМГ