back

Посадовці Менщини ознайомилися зі складовими Стратегії сталого розвитку Чернігівської області

11-12-2014 | 16:38

У м. Мена 10 грудня відбувся семінар на тему «Практика підготовки та запровадження місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм». Організатор - заходу Чернігівський центр підвищення кваліфікації кадрів за підтримки Менської районної ради.

У рамках виїзного семінару-тренінгу посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці та депутати Менського району дізналися про специфіку розроблення Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року, а також отримали інформацію про можливості участі в обговоренні її основних складових та внесенні відповідних пропозицій.

Також учасники семінару ознайомилися з можливостями презентації території як одного з факторів розвитку зовнішньої торгівлі та залучення інвестицій, основними складовими та «підводними каменями» успішної презентації. Було також презентовано можливості Економічного порталу Чернігівської області, показано, де саме можна отримати інформацію про ринки збуту своєї продукції, налагодження співпраці з іноземними та вітчизняними підприємствами тощо.

Проводили семінар працівники Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Тетяна Ворожбит – головний спеціаліст відділу моніторингу виконання цільових програм та Ярослав Охріменко – заступник начальника управління – начальник відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та міжрегіонального співробітництва.За інформацією Менської РДА