back

Українці хочуть миру і реформ — Петро Порошенко

10-12-2014 | 07:52

У Сінгапурі Президент Петро Порошенко виступив в рамках програми Fullerton lectures, організованої Міжнародним інститутом стратегічних досліджень. Глава держави розповів про останні події в Україні, зокрема про ситуацію на Донбасі. Він також окреслив напрями розвитку країни. «Мир і реформи — це те, що сьогодні у нас на порядку денному», — заявив Президент.

«Мрія українців, щоб Україна стала кращою — вільною, європейською, чесною і успішною», — аголосив Петро Порошенко.

Президент подякував Сінгапуру й іншим країнам за підтримку. «Для нас важлива підтримка не лише наших партнерів, не лише в Європейському Союзі та США, але і в Японії та Південно-Східній Азії», — зазначив Глава держави.

Коментуючи результати візиту до Сінгапуру, Президент повідомив, що під час зустрічей обговорювалась можливість активізації переговорів щодо укладання угоди про вільну торгівлю товарами і послугами між Україною та Сінгапуром, а також лібералізації візового режиму.

Петро Порошенко зазначив, що мова також йшла про військово-технічну співпрацю виробничих підприємств та можливість обміну досвідом між Антикорупційним бюро України та Бюро корупційних розлідувань Сінгапуру. «Домовились про те, що українські фахівці будуть отримувати повний доступ до досвіду, який має Сінгапур», — зазначив Президент.

Глава держави також відповів на запитання учасників зустрічі.


Довідково: Міжнародний інститут стратегічних досліджень Азії є азійським філіалом впливового міжнародного дослідницького центру в галузі сучасної світової політики — Міжнародниого інституту стратегічних досліджень в Лондові. Інститут у Великій Британії вважається «фабрикою думок» з питань військово-політичної ситуації у світі.


Прес-служба Президента України