back

Фінал ювілейного сезону Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області зіграно

08-12-2014 | 14:43

Успішне майбутнє України залежить від багатьох чинників, але одним з найважливіших з них є її інтелектуальна могутність, творчий потенціал молоді, її бажання творчо мислити та засвоювати нові знання. Саме інтелектуальні ігри є тим творчим «майданчиком», де школярі можуть у повній мірі проявити себе та власні розумові здібності, а також набути досвіду плідної розумової діяльності.

«Ігри розуму» учать багатьом необхідним у житті речам: вдумливості, рішучості, відповідальності, загартовують характер та є в один і той же час школою мужності і необхідної обережності. Безумовно найулюбленішою інтелектуальною грою дорослих і дітей Чернігівщини є Чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!».

6 грудня на базі Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр» відбулась фінальна гра кількамісячного інтелектуального марафону V Чемпіонату.

У фінальній «битві розумів» зійшлися команди: «Кадети» Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, «НЛО» Чернігівського ліцею для обдарованої сільської молоді, «Фенікси» Варвинського району, «Орбіта «Інтелект» м.Чернігова, «Кліо» м.Ніжина та команда «Шанс» Бахмацького району, яка набрала найбільшу кількість балів (9 балів) серед команд, що зайняли другі місця. Завершальна гра була надзвичайно захоплюючою, яскравою та непередбачуваною. Учасники намагались докласти усіх можливих зусиль, аби вибороти перемогу у суперника та отримати омріяний кубок і звання найрозумніших та найкмітливіших школярів області.

Під час музичної паузи усім учасникам та гостям свій талант і вокальне мистецтво продемонстрували юні виконавиці Аліна Тронько та дует Єлизавети та Анастасії Карпенко.

У фіналі в інтелектуальному двобої зійшлися команди: «Кліо» та «Фенікси». До останньої хвилини гри трималась інтрига щодо того, хто ж стане переможцем. У нелегкій розумовій боротьбі команди змагались відчайдушно і ризиковано, вражаючи своєю миттєвою реакцією і блискавичними відповідями. Навіть досвідчені члени журі не могли передбачити, кому ж з учасників врешті-решт посміхнеться фортуна.

І ось настає найбільш хвилюючий момент оголошення результатів. У битві за титул чемпіонів інтелекту в ювілейній серії ігор переможцями стала команда «Кліо» м.Ніжина.

На адресу юних ерудитів прозвучали вітальні слова та щирі побажання подальших успіхів від начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Заліського та головного редактора обласного телебачення Андрія Ясного.

Члени команд отримали цінні подарунки, а команда «Кліо» м. Ніжина – кубок V Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області.

А так як головна інтелектуальна гра області цьогоріч відзначила свій перший ювілей, на завершення гри на усіх учасників чекав смачний сюрприз – величезний торт, на якому було зображено фотографії учасників та найбільш цікаві моменти Чемпіонату.

17 грудня в студії обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр» відбудеться ІV Міжнародна гра з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської та Гомельської областей.Управління освіти і науки ОДА