back

Вшанування пам’яті загиблих учасників Революції гідності та антитерористичної операції, публічна подяка їхнім близьким – наш громадянський обов’язок

05-12-2014 | 10:37

На цьому наголосив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення до Дня Святого Миколая акції «Родинне коло Чернігівщини».

- На превеликий жаль, під час подій на Майдані загинуло троє наших земляків, зазнали горе втрат своїх рідних під час бойових дій в зоні АТО 68 сімей. Обласна державна адміністрація підтримала ініціативу громадських організацій щодо проведення в обласному центрі програми різносторонньої підтримки родин загиблих та безвісті відсутніх «Родинне коло Чернігівщини», - підкреслив він.

Цей захід має привернути увагу громадськості до проблем сімей загиблих, сприяти формуванню шанобливого, вдячного ставлення громади до військовослужбовців, які відстоюють свободи нашої країни в зоні АТО.

За інформацією організаторів, до акції долучаться всі райони та міста Чернігівщини, які зазнали втрат своїх земляків. До кожної родини загиблих завітають представники райдержадміністрацій, міських рад та волонтери, щоб запросити їх на цей захід.

- Надзвичайно важливо, щоб кожна сім’я відчула увагу до себе, шанобливе ставлення, небайдужість до їх горя та вдячність громади за героїзм їхніх синів, чоловіків, батьків, - акцентував в.о. голови облдержадміністрації. Тому, на його переконання, відповідальність кожного з керівників та представників громадськості за якість проведення заходу має бути надзвичайно високою.

Акція «Родинне коло Чернігівщини» відбудеться в м. Чернігів 20-21 грудня. Упродовж двох днів для сімей загиблих заплановані психологічні та юридичні групові та індивідуальні консультування.

20 грудня на Красній площі обласного центру за участю керівництва області, священнослужителів, громадськості відбудеться вшанування загиблих Героїв Чернігівщини. В обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка заплановано проведення концерту-реквієму «Наш шлях до світла». До нього залучені кращі мистецькі, аматорські колективи міста та області.

У другий день програми для дітей загиблих передбачається святкування Дня Святого Миколая та екскурсія Черніговом для дорослих.

Аби залучити до акції всю громаду Чернігівщини організатори вже сьогодні розпочинають широку інформаційну кампанію.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації