back

Визначено благодійників і меценатів 2014 року

02-12-2014 | 15:56

Уже всьоме на Чернігівщині визначатимуть кращих меценатів року. Починаючи з 2008 року з метою вирішення суспільних проблем, поширення знань та позитивного досвіду доброчинності, заохочення благодійництва її жителів і комерційних структур, обласною державною адміністрацією за сприяння обласної ради щорічно проводиться обласний конкурс «Благодійник року імені меценатів Тарновських».

Про підготовку цьогорічного конкурсу послідовників меценатів Тарновських йшлося на засіданні організаційного комітету, яке 2 грудня провів в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман. У заході також взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

За інформацією організаторів, за роки існування конкурсу стало помітно, що в області інтенсивно розвивається благодійність. Дедалі більше заможних людей намагаються бути корисним суспільству у той чи інший спосіб.

Трагічні обставини, які переживає наша держава, вплинули і на проведення цьогорічного конкурсу. По-перше, зареєстровано рекордну кількість учасників — 70. Минулі роки претендентів було вдвічі менше. А найважливішою особливістю є те, що майже всі учасники надають допомогу Збройним Силам України, збирають кошти та медикаменти для воїнів, які зазнали поранень у зоні АТО, долучаються до вирішення соціально-побутових проблем переселенців та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Розглянувши та обговоривши всі кандидатури претендентів на звання «Благодійник 2014 року», оргкомітет визначив переможців обласного конкурсу в семі номінаціях:

«Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;

«Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;

«Благодійник року — неприбуткова організація»;

«Благодійник року — приватна особа»;

«Благодійник року — благодійник-початківець»;

«Благодійник року — представник малого бізнесу»;

«Благодійник року — кращий волонтер».

Імена переможців обласного конкурсу «Благодійник року-2014 імені меценатів Тарновських» будуть оголошені під час урочистої церемонії нагородження, яка традиційно відбудеться напередодні Дня благодійництва - 12 грудня в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. Галагана.

Отже, чекати залишилося недовго.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації