back

Міжнародна конференція Треті “Розумовські зустрічі”: влада та суспільство

02-12-2014 | 13:05

2 грудня у Чернігові пройшли Треті «Розумовські зустрічі», в ході яких обговорено питання розвитку державної служби України в умовах викликів сьогодення, проблеми децентралізації та територіальної реформи.

У конференції взяли участь в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, голова обласної ради Микола Звєрєв, науково-педагогічні працівники, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування міст Кемптена (Німеччина) та Гомеля (Білорусь), представники громадськості, журналісти, студенти старших курсів, магістранти, аспіранти чернігівських вищих навчальних закладів.

Вітаючи учасників заходу Сергій Журман відзначив, що головною ознакою життєздатності цієї конференції є поступове зростання кількості учасників – від кількох десятків на першій до двохсот на третій.

Події останнього року з особливою гостротою змушують нас звертати увагу на вже давно відомі та нагальні проблеми суспільно-політичного ладу в регіоні та країні. Серед них, беззаперечно, реформування територіальної організації влади, модернізація державної служби, відкритість та прозорість у діяльності органів державної виконавчої та представницької влади, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.

За його словами, однією з найсуттєвіших проблем крім недосконалої законодавчої бази є недостатня кількість кваліфікованих спеціалістів, які зараз беруть участь у перетвореннях в нашій країні.

Він наголосив: для того, щоб підвищити інтелектуальний рівень, свідомість і знання людей, які творять історію сьогодення, і потрібні подібні конференції. Адже це гарна нагода для науковців та представників влади, громадських діячів та журналістів зібратися разом й обговорити ті нагальні проблеми, які зараз переживає країна та випрацювати механізми їх безболісного вирішення.

Переконаний, що результати обговорення, оформлені у вигляді пропозицій і рекомендацій, стануть вагомим внеском у вирішенні проблем розвитку державної служби України та сприятимуть подальшому реформуванню системи влади в Україні, заради побудови європейського майбутнього для нашої країни.

В першу чергу це стосується того шляху, який обрала наша країна – шлях до європейської інтеграції, до інтегрування України до європейської єдиної родини, - зазначив Сергій Журман.Прес-служба облдержадміністрації