back

Станіслав Прокопенко представив новопризначеного голову Щорської райдержадміністрації

20-01-2011 | 15:53

20 січня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко з робочою поїздкою побував у Щорському районі. На зустрічі з адміністративно-господарським активом він представив новопризначеного голову Щорської райдержадміністрації Олександра Володимировича Грабовського.

Станіслав Прокопенко побажав новопризначеному керівнику успіхів у роботі та створення сильної команди, яка забезпечить економічний і соціальний розвиток території.

"Основними критеріями, на яких будуватимуться відносини з колегами на всіх рівнях влади мають стати – фаховість, принциповість та сумлінність", - йшлося у виступі. "Президент України наголошує на тому, що ефективна робота влади покладена в основу успіху, ефективна робота – це наш з вами обов’язок», - зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він окреслив ряд завдань, які необхідно вирішувати, зокрема, поповнення бюджету району, розвиток тваринництва, залучення інвестицій як у виробництво, так і у сільське господарство тощо.

«Вірю, що спільними зусиллями нам вдасться виконати намічені плани», - сказав Станіслав Прокопенко.Управління у справах преси та інформації
облдержадміністрації