1 грудня в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся захід з нагоди Міжнародного дня інвалідів, який зібрав коло друзів та подарував радість дітям з особливими потребами.
Відкриваючи захід, директор Центру Василь Пасічник зазначив, що одне з головних завдань фахівців, які працюють у Центрі, – спонукати дітей до активності, творчості, самовиявлення не залежно від порушень здоров’я. І вони разом з батьками щиро радіють позитивному результату, коли, прийшовши засмученими, зневіреними, діти виходять з Центру з вмінням працювати над собою, вірою у власні сили, з новими досягненнями.
На захід завітали почесні гості, які не залишають поза увагою діяльність Центру, - заступник голови облдержадміністрації Наталія Білоус, начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Лариса Юрченко, керуюча обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів Ірина Лось, головний педіатр м. Чернігова Людмила Овсієнко.
Вони переглянули концертну програму, підготовлену зусиллями маленьких пацієнтів Центру, а також тими, хто цього дня не може залишатися осторонь і прийшов підтримати друзів та подарувати їм гарний настрій.
Юні артисти танцювального колективу „Парадокс” виконали веселий танець, а зразковий ансамбль бандуристів „Соколики” порадував грою на бандурі та українською піснею.
Щирими оплесками вітали глядачі вірші та пісні у виконанні вихованців відділення соціальної реабілітації.
Стали учасниками концертної програми з улюбленими поетичними рядками й випускники Центру.
Оцінити творчі здобутки дітей, що відвідують Центр, бажаючі могли на виставці робіт та малюнків, яка розмістилася в холі.
Останні новини
- Дорогі українці, українки! Сьогодні був дуже довгий, важкий день. Херсон і область, Миколаївщина, міста й громади нашої Дніпровщини. Наради, зустрічі, евакуаційні пункти, міжнародне звернення. Перше. На всіх рівнях держави та місцевої влади ми працюємо, щоб урятувати якнайбільше людей із затоплених районів.
- Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації.
- В ОВА сьогодні зустрічали делегацію Швейцарії у складі представників Федерального департаменту закордонних справ, а також Посольства Швейцарії в Україні. Перелік допомоги від урядових та неурядових організацій Швейцарії досить великий та різноманітний:
- Постраждали, але знайшли сили й ресурси відновити виробництво після деокупації Чернігівщини навесні минулого року, вийшовши наприкінці 2022 року на показник 64% до попереднього. Мова про підприємства легкої промисловості, яким торік вдалося реалізувати продукції майже на мільярд гривень.
- Добровольчий будівельний батальйон «Добробат» працює у семи областях України, усуваючи наслідки руйнувань, завданих російськими загарбниками, та відбудовуючи домівки українців. Кількість залучених волонтерів уже перевищує 40 тисяч осіб. Відповідні роботи тривають і у громадах на Чернігівщині, які постраждали внаслідок активних бойових дій.
- Будинок дитини «Надія» (м. Прилуки) готується прийняти 8 дітей з аналогічного закладу Херсонщини. Найближчим часом до області, що постраждала через підрив окупантами дамби ГЕС, будуть направлені рятувальники Головного управління ДСНС, а також фахівці рятувально-водолазної станції із спецтехнікою
- З нагоди професійного свята вчора відбулася зустріч начальника ОВА В’ячеслава Чауса та командувача ОК «Північ», бригадного генерала Дмитра Красильникова із представниками ЗМІ області.
- Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.
- Упродовж минулих вихідних на території Чернігівської області розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області відпрацювали 5 залучень до дій за призначенням, під час яких вилучено 5 вибухонебезпечних предметів.
- Сьогодні, у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, громада Чернігівщини приєдналася до всеукраїнської акції «Голоси дітей» на спомин про загиблих.
- Згідно з даними дослідження, проведеного компанією Gradus Research в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, більше 70 % українців відчувають стрес. Основні причини — повномасштабна війна з росією, фінансові труднощі, соціальна ситуація, стан здоров’я тощо.
- Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році відбувся 15 – 31 травня 2023 року. 1074 юних науковців з усієї країни презентували свої дослідницькі проєкти у 66 секціях 12 наукових відділень.
- Учора, 1 червня, розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області відпрацювали 3 звернення та вилучили 6 вибухонебезпечних предметів.
- Сьогодні на першій приватній ділянці у Новоселівці розпочалася підготовка до встановлення модульного будинку. Виготовить конструкцію український підрядник, а оплатить нідерландська організація «Open Door Ukraine».
- Весняну посівну кампанію-2023 в області можна вважати завершеною. Станом на 1 червня за всіма категоріями господарств сільськогосподарськими підприємствами посіяно 978,6 тис. га ярих культур.







































