back

Зупинити трагедію на Донбасі можливо лише за допомогою сильної, професійної та патріотичної армії – Президент

27-11-2014 | 08:00

Президент України провів зустріч з Головнокомандувачем Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі, Командувачем Збройними Силами США в Європі генералом Філіпом Брідлавом.

«Ваш візит до України є знаковим і чітко демонструє, що США та НАТО – разом з нами в цей складний час», – сказав Президент.

Глава держави подякував генералу Брідлаву за підтримку та допомогу Україні з боку США.

Президент України наголосив на тому, що за останні сім місяців «Україні вдалося побудувати практично нову армію, яка має сильний дух та високий патріотизм і, що дуже важливо, армія має дуже сильну підтримку українського народу».

Президент акцентував увагу присутніх на тому, що українській армії вдалося провести кілька вдалих військових операцій, і зараз вона потребує активізації співпраці з військовими США та АТО саме в напрямку обміну досвідом та знаннями і покращення вишколу.

Президент подякував США за військову допомогу і наголосив на важливості розвитку двосторонньої співпраці в оборонній сфері, що дозволить не лише підсилити українську армію, а й головне – врятувати життя українських військових.

Генерал Брідлав подякував Президенту Порошенку за зустріч і висловив захоплення мужністю українських військових та задоволення зростаючим рівнем співпраці між українськими та американськими військовими.

Президент України високо оцінив діяльність Спільного Україно-американського комітету оборони, який впроваджує в Україні військову реформу на двосторонній основі, що вже в цьому році дозволить значно підсилити військову міць української армії.

Президент наголосив на тому, що зупинити трагедію на Донбасі можливо лише за умови наявності «сильної, професійної, надійної і патріотичної армії». Тоді політичним лідерам нашої країни, дипломатам буде набагато легше знайти можливість врегулювання ситуації.

Генерал Брідлав висловив підтримку українському народові та співчуття сім’ям загиблих українських вояків на Донбасі.


Прес-служба Президента України