back

Бійців 41-го батальйону забезпечили гарячим харчуванням

21-11-2014 | 16:02

Учора, під час 22-ї позачергової сесії обласної ради один з депутатів повідомив про те, що бійці 41-го окремого мотопіхотного батальйону, які чекають відправки в зону АТО на залізничній станції «Чернігів-Північний», не мають гарячого харчування та сплять у холодних вагонах.

У свою чергу керівництво області зобов’язалось вирішити це проблемне питання та надати необхідну допомогу. Так сьогодні, 21 листопада, за сприяння Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, Єдиного волонтерського центру м. Чернігова було доставлено гаряче харчування для 150-ти бійців бальйону.

Окрім цього, волонтери привезли для батальйону дрова для обігріву вагонів та запас продуктів харчування.

Начальник регіонального медіа-центру МО України Вадим Мисник висловив подяку волонтерам за допому з харчами та паливом для обігріву.

– Робота триває і в найближчий час підрозділ буде готовий до відправки в зону АТО. Зараз частина підрозділу вже знаходиться там і обладнує базовий табір, – зазначив Вадим Мисник.

Наразі відбувається завантаження на платформи штатної військової техніки, комплекту інструментів, тосолу, дров та продуктів харчування.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації