back

Відбулося перше засідання новообраного складу Виконкому обласного осередку НОК України

20-11-2014 | 09:20

19 листопада в залі засідань ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка під керівництвом голови обласного осередку НОК України Миколи Носка відбулося перше засідання новообраного складу Виконкому обласного осередку.

В роботі Виконкому взяли участь Виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, Черніговський міський голова Олександр Соколов, члени та почесні члени обласного осередку, представники федерацій олімпійських видів спорту, представники міських осередків НОК України, представники засобів масової інформації.

На розгляд Виконкому були винесені питання: про розподіл повноважень та функціональних обов’язків членів Виконкому обласного осередку, план засідань Виконкому обласного осередку на 2015 рік, виконання плану організаційно-практичних заходів у 2014 році та план заходів на 2015 рік.

З вітальним словом до присутніх звернулася Наталія Коваленко, яка відзначила, що обласний осередок значно збільшив кількість проведення заходів під олімпійськими гаслами. Постійно підвищується рівень проведення традиційних заходів, спрямованих на розбудову олімпійського руху. А питання зміцнення матеріально-спортивної бази області знаходяться під постійним контролем і увагою керівництва обласного осередку. Вона внесла конструктивні пропозиції в роботу Виконкому.


За інформацією обласного осередку НОК України