back

Сергій Журман: Результати виборів відобразили реальне волевиявлення громадян

18-11-2014 | 12:47

Про це в.о. голови обласної державної адміністрації заявив під час зустрічі з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, на якій обговорено ситуацію в області після проведення позачергових парламентських виборів.

Сергій Журман відзначив, що вибори на Чернігівщині пройшли без втручання адмінресурсу у перебіг виборів, натомість влада виконувала лише технічне забезпечення виборчого процесу — облаштування дільниць, приміщень для голосування тощо. Факти відсутності тиску на виборців підтверджували й численні спостерігачі.

Так, у нас фіксувалися випадки порушень з боку окремих кандидатів, але це не вплинуло на загальну картину. Тому ми можемо заявити, що результати виборів відобразили реальне волевиявлення громадян регіону, - підкреслив Сергій Журман.

В.о. голови облдержадміністрації розповів про переможців виборчих перегонів в області, зауваживши, що ці вибори показали потребу громади у нових політичних силах і нових перетвореннях у суспільстві.

В ході розмови Сергій Журман також ознайомив представників моніторингової місії ОБСЄ із загальною суспільно-політичною ситуацією в області, детально відповів на запитання щодо безпеки нашого регіону, допомоги переселенцям та співпраці влади з волонтерами, що допомагають нашим військовим в зоні ведення воєнних дій.


Прес-служба облдержадміністрації