back

Ситуація з пожежами на торфовищах контролюється з повітря

13-11-2014 | 08:49

12 листопада в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман та начальник обласного Управління ДСНС України Ігор Федоренко на борту єврокоптера спецавіазагону ДСНС України облетіли частину території регіону з метою контролю за ситуацією з пожежами на торфовищах. Маршрут охопив кілька районів, де є поклади торфу та мають місце випадки його загоряння.

За результатами польоту внесено корективи щодо розташування та передислокації задіяних на ліквідації пожеж сил і засобів рятувальників, лісокористувачів та аграріїв. В даний час триває гасіння окремих осередків загорянь торфовищ у Козелецькому, Менському, Городнянському та Щорському районах, де спочатку загальна площа горіння складала близько 47 га, а зараз, завдяки безперервній багатоденній роботі вогнеборців, зменшена до 15,4 га. З цим не допущено поширення вогню на населені пункти та лісові масиви. Крім того, вже ліквідовані загоряння на торфовищах поблизу сіл Пушкарі, Лемеші, Косачівка та Лошакова Гута Козелецького району на загальній площі близько 4 га.

Також, під час обльоту виявлено осередки загорянь торфовищ у Ріпкинському районі, куди буде передислоковано сили для пожежогасіння. Проте проблему створює те, що деякі місця горіння знаходяться у важкодоступній для техніки і людей місцевості.За інформацією Управління ДСНС
у Чернігівській області