back

Вкладники банку «Демарк» шукають захисту і підтримки у керівництва облдержадміністрації

07-11-2014 | 15:22

Сьогодні, 7 листопада, вкладники неплатоспроможного банку «Демарк» прийшли до обласної державної адміністрації просити захисту та підтримки у влади. Спонукала їх до цього недовіра до тимчасової адміністрації та уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

За словами чернігівців, Фонд гарантування вкладів не інформує громадськість про свої дії і не виплачує кошти за договорами банківського вкладу. Звернення до Чернігівської міської ради щодо створення тимчасової депутатської комісії та розгляду цього проблемного питання результату не принесло. Тому вкладники прийшли з вимогою вплинути на Фонд, щоб його представник назвав конкретну дату та банківську установу, де ошукані чернігівці зможуть отримати свої кошти.

- Дійсно, Національний банк на сьогодні не має впливу на тимчасову адміністрацію, - підтвердив заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Юрій Музика. – Але керівництво облдержадміністрації направить до Фонду гарантування вкладів відповідне звернення, для того, щоб «підштовхнути» тимчасову адміністрацію до реальних дій.

Заступник керівника апарату обласної державної адміністрації запевнив громадян, що у понеділок керівництво області зустрінеться з ініціативною групою вкладників.

Нагадаємо, що тимчасову адміністрацію у Банку «Демарк» запроваджено строком на три місяці з 29.09.2014р. по 29.12.2014 р. включно.

Протягом її дії вкладники банку можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації