back

Сергій Журман: Вертикаль влади сьогодні повинна бути сильною як ніколи

30-10-2014 | 15:34

Про це в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман заявив під час тематичного семінару «Взаємодія з громадськістю в умовах реалізації адміністративної реформи» для заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук з гуманітарних питань.

Розмова Сергія Журмана з посадовцями виявилася плідною та змістовною: обговорено найбільш значущі аспекти суспільно-політичного та соціально-економічного життя області.

В.о. голови облдержадміністрації акцентував увагу присутніх на необхідності безперебійної подачі тепла в заклади соціальної сфери, готовності до можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період, зменшенні боргів із заробітної плати.

Особливо він звернув увагу на роботу з інвесторами, зазначивши, що девізом нинішньої влади має бути максимальна прозорість та максимальне сприяння по відношенню до людей, які виявляють бажання вкладати гроші у те чи інше виробництво на території району.

Також Сергій Журман окреслив низку актуальних питань в економічній та гуманітарній сферах, на яких потрібно зосередитися районам.

Сьогодні у нас багато викликів – і зовнішніх, і внутрішніх. Для того, щоб гідно відповісти на них, у нас має бути налагоджена повноцінна робота виконавчих органів влади області. Враховуючи існуючу ситуацію, вертикаль влади сьогодні повинна бути сильною як ніколи, де кожен особисто відповідає за свій напрям роботи, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.

В рамках семінару його учасники поспілкуються з начальниками управлінь та директорами департаментів облдержадміністрації на теми зв’язків з громадськістю та інформаційної політики органів влади і місцевого самоврядування, сучасного стану та пріоритетних напрямків розвитку освітньої галузі, охорони здоров’я, діяльності органів влади у сфері культури та туризму, охорони дитинства тощо.Прес-служба облдержадміністрації