back

Вибори на Донбасі мають проводитися виключно за українським законодавством - Президент

29-10-2014 | 13:28

Будь-які вибори, які намагаються провести в окремих районах Донецької та Луганської областей всупереч українському законодавству, не будуть визнані цивілізованим світом та поставлять під загрозу мирний процес на Донбасі, заявив Президент Петро Порошенко.

Виступаючи на першому засіданні Ради з питань судової реформи, Глава держави відзначив: "Справедливе суспільство можна побудувати лише тоді, коли є верховенство права, коли є чесні вибори, на відміну від псевдовиборів, які зараз терористи і бандити планують провести на окупованих територіях. 2 листопада під дулами автоматів вони хочуть продемонструвати фейкове волевиявлення громадян Донбасу".

Президент повідомив, що за останні дні провів велику кількість консультацій зі світовими лідерами і отримав запевнення, що вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей "не будуть визнані цивілізованим світом і кардинально суперечать українському законодавству, Мінським домовленостям і ставлять під загрозу весь мирний процес". За словами Президента, світові лідери наголошують на тому, що вибори мають відбутися виключно у відповідності з українським законодавством.


Прес-служба Президента України