back

Спостерігачі Європейського парламенту високо оцінюють проведення виборів до Верховної Ради України

28-10-2014 | 07:30

Президент провів зустріч з делегацією Європейського парламенту зі спостереження за парламентськими виборами в Україні. Голова делегації Андрей Пленкович привітав Президента з успішним та демократичним проведенням виборів, які відповідають європейським стандартам.

Місія спостереження Європейського парламенту відзначила, що вибори в цілому були вільними та справедливими і відбулися у "повній відповідності з українським законодавством та міжнародними стандартами". "Ми відвідали багато виборчих дільниць і маємо оптимістичний висновок щодо організації та проведення цих виборів", - наголосив Андрей Пленкович.

Голова делегації ЄП також звернув увагу на той факт, що головними темами під час виборів у всіх регіонах України були європейська інтеграція та встановлення миру. "Ці дві теми є сьогодні головними в Україні, і саме вони формують напрям реформ, яких потребує ваша країна найближчими місяцями", - наголосив Андрей Пленкович.

Президент подякував делегації Європарламенту за роботу на позачергових виборах Верховної Ради. Петро Порошенко відзначив, що пишається українським народом, який поставився до виборів дуже відповідально: «Я пишаюсь тим, що у дуже складний час українці підтримали європейський курс Президента».

Глава держави висловив сподівання, що новий Уряд, який буде сформовано за підсумками виборів, прискорить проведення реформ.

Президент звернувся до депутатів Європейського парламенту з проханням пришвидшити ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у своїх країнах.


Прес-служба Президента України