back

Президент доручив цього тижня розпочати опалювальний сезон

21-10-2014 | 08:22

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку осель у країні.

- Не пізніше п'ятниці у кожній українській оселі має бути тепло, батареї мають бути теплими, - наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що це завдання – повна відповідальність місцевих органів влади.

Глава держави звернувся до віце-прем'єра з проханням дати відповідні інструкції на місця.

- Голови обласних державних адміністрації та відповідних районних підрозділів отримають сьогодні від мене відповідну вказівку, і я просив би забезпечити її виконання, - сказав Президент.

Володимир Гройсман запевнив, що це доручення буде виконано. - З нашого боку відповідно до Вашого доручення були зняті всі перешкоди, - сказав він.

Віце-прем'єр повідомив, що сьогодні направить спільного листа від Мінрегіону та Міністерства палива та енергетики про те, щоб на місцях розпочинали паливний сезон відповідно до температур повітря.

- Ми проводимо зараз низку заходів, які дозволять в умовах обмеженого обсягу газу проходити опалювальний сезон без перешкод. Ваше завдання щодо опалення в оселях буде вчасно виконано. Ми чітко під відповідальність голів обласних адміністрації будемо контролювати цю ситуацію, щоб кожен орган місцевого самоврядування, кожне місто запустилися вчасно, оскільки технічна готовність є, - повідомив Володимир Гройсман.


Прес-служба Президента України