back

Засідання Міжнародного Трейд-клубу: презентація інвестиційної привабливості регіону та Меморандум про співпрацю

16-10-2014 | 14:56

16 жовтня у Чернігові пройшло виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу, у якому взяли участь представники Аргентини, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Канади, Китаю, Литви, Латвії, Малайзії, Мексики, Німеччини, Польщі, Росії, та Словаччини. Очолила делегацію Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова.

Членів Міжнародного Трейд-клубу привітав в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.

Він наголосив, що регіон має великі перспективи економічного розвитку, обумовлені наявністю власної сировинної бази, трудового потенціалу, вільних площ для будівництва підприємств тощо.

В області визначено кілька пріоритетних напрямків інвестування: сільське господарство, переробна і харчова галузі, деревообробна промисловість, а також рекреаційно-туристична сфера.

За словами Сергія Журмана, нині відносини влади і бізнесу виходять на якісно новий рівень, тому особлива увага приділяється формуванню позитивного інвестиційного клімату та створенню умов, які сприяють інтеграції економіки Чернігівщини у світове економічне співтовариство.

Область зацікавлена у поглибленні міжнародної співпраці, тим більше, що іноземним партнерам ми можемо запропонувати низку цікавих інвестиційних проектів. Також ми готові всіляко сприяти потенційним інвесторам, які працюватимуть в області дотримуючись норм чинного законодавства, створюючи нові робочі місця, виробляючи продукцію та сплачуючи податки, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.

На зкріплення озвучених намірів, Сергій Журман та Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова підписали відповідний Меморандум про співпрацю.

Під час офіційної частини засідання учасників було поінформовано про економічний потенціал та інвестиційну привабливість Чернігівщини, основні тенденції розвитку області, а також про роль торгово-промислової палати у розвитку міжнародних економічних зв’язків регіону.

Продовжилося засідання зустрічами членів Міжнародного Трейд-клубу з представниками ділових кіл області.

Довідково: Міжнародний трейд-клуб був створений у 1992 році за ініціативою іноземних дипломатів та сприяння колишнього Міністерства зовнішніх економічних зв’язків в Україні як громадська організація. На даний час він об’єднує керівників та співробітників відділів з торговельно-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних країн і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.Прес-служба облдержадміністрації