back

Презентовано книгу "Спортивне сузір`я Чернігівщини"

16-10-2014 | 11:32

У Чернігові сталася днями подія, на яку чекали упродовж 23 років незалежності України. За сприяння Чернігівського обласного осередку НОК України, з метою популяризації олімпійського руху в області, сприяння збереженню олімпійської історії Чернігівської області 15 жовтня в приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка відбулась презентація книги члена Національної спілки журналістів України, лауреата всеукраїнських конкурсів у номінації «Найкращі спортивні журналісти року» Віктора Берегового «Спортивне сузір’я Чернігівщини».

У книзі вміщені літературні портрети провідних спортсменів і тренерів, які своїми спортивними здобутками прославили Чернігівщину. Видання зацікавить фахівців фізичного виховання і спорту, а також широкий загал читачів.

На урочисту презентацію книги прибули автор Віктор Береговий, герої нарисів: Валентин Созонтов - заслужений тренер СРСР та УРСР, тренер бронзового призера Олімпійських ігор з кульової стрільби Геннадія Авраменка, Наталія Давидова - заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, бронзова призерка літніх Олімпійських ігор в Пекіні, бронзова призерка чемпіонатів світу, багаторазова призерка чемпіонатів Європи, Аліна Бойкова - заслужений майстер спорту України з боротьби сумо, майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо, призерка міжнародних змагань з боротьби дзюдо, Дмитро Пиріжок - директор міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

З вітальним словом до присутніх звернулася Відповідальний секретар Чернігівського обласного осередку НОК України Ніна Лемеш, яка підкреслила значимість таких подій для збереження спортивної історії Чернігівщини.

У рамках Всеукраїнських акцій Національного олімпійського комітету «Олімпійська книга» обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка та ще семи бібліотекам міста були передані книги на олімпійську тематику. Директор бібліотеки Інна Аліференко подякувала за презентацію нової книжки, літературу, надану НОКом України. Вона розповіла про бібліотечний фонд спортивної літератури і відзначила важливість зустрічі пересічних відвідувачів бібліотеки зі спортсменами – професіоналами.


За повідомленням
Чернігівського обласного
осередку НОК України